57 Чемпіонат України

57-й Відкритий Чемпіонат України з літакового спорту 2014 проходив  в Одесі на аеродромі «Гідропорт» з 16 по 20 вересня.  Головний судя чемпiонату -  Ірина Леонідівна Адабаш. В змаганнях приймали участь льотчики з Одеси, Києва, Кіровограда,  Харкова, Білої Церкві.  Свою майстерність  вони демонстрували на літаках Extra 300L, Extra 330SC,  Yak-52 і Sukhoi -31. Одесит Валерій Наливайко здобув чергову перемогу і став Абсолютним Чемпіоном України  у Вищій лізі. На другому місці харків'янин Олексій Агієвич, третє місце зайняв спортсмен  з Білої Церкви Ігор Щуцький. У командній першості першими стали льотчики з Одеси Віктор Горбаченко, Олександр Дівєєв і Валерій Наливайко. Друге місце у Білоцерківського клубу «Пілот»,  на третьому -Кіровоградскій АСК.